Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

JAK TO VIDÍ IVANKA ADAMCOVÁ

JAK TO VIDÍ IVANKA ADAMCOVÁ


250Kč s DPH
250Kč bez DPH


Notify me when available


KNIHA JAK TO VIDÍ IVANKA ADAMCOVÁ

Autorka knihy spisovatelka Olina Táborská

PERFEKTNÍ NÁVOD NA ŽIVOT.

Celkem 244 stran o hledání smyslu života. Duchovní učitelka Ivanka Adamcová reaguje na témata dvaceti příběhů lidí různého věku, profese, sociálního postavení, na příběhy žen i mužů.
Objevíte zde cenné rady, jak být spokojeným člověkem v každé době, v každé situaci, v každém režimu, v každém koutu světa.
V poslední kapitole najdete odpovědi na deset nejčastěji kladených otázek i lidmi, kteří už Ivančino učení znají. Budete velmi překvapeni vyzněním odpovědí. Dá se říct, že kniha obsahuje perfektní návod na život. 

 "Svůj osud jsme si sami vybrali,"

říká Ivanka Adamcová. Proto na něj nenadáváme, ale žijeme ho, jak nejlépe umíme. Neodporujeme tomu, co nelze změnit, netoužíme po tom, co mít nemáme a jsme spokojení s tím, co máme, protože máme všechno, co potřebujeme.


V knize Jak to vidí Ivanka Adamcová se dozvíte:
Jak vznikl slogan Vše je dobré
Co to znamená žít v pokoře
Co je vědomí, hmota, božství, láska, odpor, 3 D, 5 D
Jaký je rozdíl mezi lidskou a božskou spravedlností
Jak žít, když nás někdo opustí, podvede, nemiluje, zemře


Ukázka z knihy :
Pavlínčina životní statistika
Moje teta Pavlína se letos dožívá třiadevadesáti let. Od té doby, co jsem se odstěhovala stovky kilometrů daleko, jsme ve spojení prostřednictvím různých služeb. Dříve poštovních, dnes mobilních. Asi tak od její sedmdesátky začínáme hovor jobovkami o jejím zdraví. Výměna kyčlí, srdeční operace, pásový opar jsou tři nejzásadnější, nebo spíš ty, které si vybavuju.
"Miláčku, to jsem ráda, že voláš, představ si, že mám v hlavě nádor," řekla mi před pár dny. Jsem už zvyklá, že začne o nemocích, stejně vždy končíme smíchem, ale tentokrát jsem se držela.
Jen jsem se opatrně zeptala: "Nádor? Jaký?"
"No, nevím, ale roste," dodala podrobnosti hlasem, který vůbec nenapovídal, že se tu bavíme o největším diagnostickém strašáku. "Cítíš to nějak?" zajímalo mě. "No, zatím to tlačí, ale kdo by s tím dělal hlavu," pokračovala už se smíchem, "široko daleko není nikdo, kdo by se dožil takového věku jak já."
"To je tím, že ti to pořád skvěle myslí," zdůraznila jsem přednost, na kterou je teta pyšná. Však taky hned reagovala: "No, to mi povídej, myslí mi to až za roh!"
Tím skončila zdravotní část hovoru, přešly jsme na drby o členech rodiny, na politiku, mizerný program v televizi. "Dělají z nás hlupáky, jednou jim přestanu platit poplatky," pobavila mě vzápětí. Zlobí ji reality show, říká, že je ubohé, jak tyto formáty podporují horší v lidech. "Hecují je, aby se podráželi, párkrát jsem zahlédla kousek, ale s odporem jsem přepnula na něco pozitivnějšího," rozhorlila se jednou a od té doby reality show nesnáší.

2. ukázka:
Jak to vidí Ivanka Adamcová
Pavlínčina životní statistika
Neteř je báječná, ta už cítí správně. Je tam však ještě lítost nad tím, že teta najednou vidí život negativně, což je zbytečné. Každý z nás máme síto egoismu nastavené od bodu A do bodu B. Pravdou ale je, a to je důležité, že když odcházíme ze života a vidíme to lepší, co jsme prožili a za to horší jsme vděčni, že jsme to prožili a zkušenostně vstřebali, tak odcházíme s menším konečným odporem. Tato míra odporu je však už nastavená. Lítost je zbytečná - i v těle tety je nastaveno, že odejde s jistým odporem vůči tomu, co považuje za horší. Odpory, které zůstanou, se budou opakovat v dalším životě.
 
Zradu v prvním manželství ustála dobře, tam se jakoby obětovala dětem, ale nevíme, jaké odpory jí zůstaly vůči prvnímu muži. Druhé partnerství už bylo krásné. Možná těch odporů moc nezůstalo, narovnalo se to, ale zase jí partner brzy zemřel. Objevuje se tam další smrt syna a vnučky - je vidět, že odpor bude k odcházení bližních, i to hodnotí ve svých dvaadevadesáti letech...
Jestliže se prožijete do stavu Boha, do stavu bez odporů hmoty, už o nikoho nemůžete přijít. Víte, že jsme všichni jediné vědomí, které pokračuje, a je nesmrtelné a nezničitelné. Ano, jste nesmrtelní a vždycky jste byli, nikdy jste nebyli hmotou a až když ukřižujete své ego, což je jenom časem průchodu skrze hmotu, naberete potřebné zkušenosti. Pokora se sama objeví tím, že si přestanete přivlastňovat negativní emoce, které tělo samo dělalo, protože Kristus je ukřižované ego a je to pokora. Pokora je současně i stav skutečné lásky, neboť je to stav, kdy tělo neútočí pomocí negativních emoci na vnější svět.
Stav Boha je, že jdeš životem a pořád děkuješ tím, že zůstáváš v klidu nitra a bez odporu, které mělo tělo v minulosti.

Převzato od autorky knihy Oliny Táborské

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama

AKTUALITY

KALENDÁŘE PRO ROK 2016

www.pkpr-pomahatnasbavi.webnode.cz